Elektronický lifting

<< zpět na hlavní stránku kosmetické poradny

Dobrý večer pane doktore, kdysi jsem si zakoupila přístroj na vyhlazování vrásek FMD- 01. Pak jsem jej odložila a nepoužívala ho. Nyní jsem ho náhodně objevila, ale bohužel už nemám návod, takže jestli byste mi ve stručnosti nemohl popsat jak přístroj funguje. Děkuji předem za odpověď Eva F.
MUDr. Leoš Středa: Našel jsem poslední výtisk návodu a  naskenoval ho pro Vás. Jen je to moc veliký soubor a nedá se poslat e-mailem. Proto jsem ho uploadoval přes issuu.com a zde můžete ho vidět na tomto webu nebo si klikněte na http://issuu.com/omlazeni-diskuze/docs/dr.streda-leos-omlazeni-fmd. Dá se zvětšit na celou obrazovku, aby to bylo čitelné. Mějte se hezky. LS

 

[issuu width=550 height=389 printButtonEnabled=false backgroundColor=%23222222 documentId=120325065838-566f4cb2b018470dbd1343f2b157c0fa name=dr.streda-leos-omlazeni-fmd username=omlazeni-diskuze tag=celulitis unit=px id=1bebd2e9-1e9e-82fd-d87e-e15a7c41d945 v=2]

<< zpět na hlavní stránku kosmetické poradny

6 komentářů u „Elektronický lifting

 1. Katka

  Dobrý den pane doktore, prosím o radu kde mohu najít návod na obsluhu Dr.Středa lifting revital.
  Děkuji Vám předem za odpověď. Katka

 2. Pavla navratilova

  Muj pristroj dr.streda lifting revital po letech lezeni v supliku a opetovnem zporovozneni neustale preblikavaji tlacitka 1 2 se zvukovym efektem a ani pri zvyseni intenzity necitim mravenceni, ktere si pamatuji z drivejsi doby. Vsechno sviti pipa tak nevim ….. Dekuji moc za odpoved.

 3. Šilhánová Jiřina

  Dobrý den pane doktore ,prosim ráda bych si zakoupila elektronický přístroj na vyhlazování vrásek dr.Středa lifting revital FMD -O1,ovšem nevím na koho se obrátit ,respektive,kde přistrojek koupit .Pokud mně můžete pomoci radou ,budu vděčná .Kdysi jsem ho dostala dárkem,nyní je už nepoužitelný,děkuji Vám za vstřícnost a ochotu i radu Šilhánová Jiř.

 4. Anna

  Dobrý den pane doktore, prosím o radu kde mohu najít návod na obsluhu Dr.Středa lifting revital. Dlouho jsem přístroj nepoužívala.
  Děkuji Vám předem za odpověď. Anna

 5. Natalie

  Dobrý den, pane doktore, prosím o radu kde můžu sehnat přístroj Dr.Středa lifting revital? Děkuji za Vám za odpověď.

  Natalie

 6. Renata B.

  Dobrý den, pane doktore, prosím o radu kde můžu sehnat adaptér k přístroji Dr.Středa lifting revital? Stále přístroj mám a je funkční, jen adaptér dosloužil. Děkuji za Vám za odpověď. R.
  Leoš Středa: Už se nevyrábí, ale doporučuji jednoduché řešení: vemte starý adapter do odborného elektro obchodu a žádejte se stejnými parametry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..